MM:
„Se střihem i videonávodem jsem byla velmi spokojená, jsem začátečník, co se týče šití oblečení (chyby určitě má). Trochu jsem se potrápila s gumičkou, ale aspoň mám co příště zdokonalit. Malý jinou čepici nechce, tak mám z toho velkou radost. :)“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 275 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 42 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
KŽ:
„Miluji Vase strihy, vic neni co dodat.😄“
Verča K.:
„Střih je úžasně, krásně se šije, velikost úžasně sedí,za což jsem nesmírně šťastná. Video návod je nejlepší věc na světě. Upravovala jsem si šaty na kojící a taky zkracovala nad kolena, neboť při výšce 164 jsme je měla delší a jsou perfektní. Určitě nezůstane u jednich 😀😀 děkuji“
AJ:
„Tyto šaty jsem si velice oblíbila a často je nosím. Nosí se moc dobře, je mi v nich příjemně. Na ušití byly snadné a návod byl vynikající.“
Radka Zelinková:
„Spokojená, jen ještě vypilovat ten zip nahoře, aby to vypadalo hezky. Trošku mě to ujelo.“
NL:
„Skvěle zpracovaný střih i s videopostupem. A na závěr luxusně elegantní šaty.“
Pavlina:
„Velice, skvělé video.“
MD:
„Vše krásně sedělo“
Radka Zelinková:
„“
AH:
„Perfektní návod- spotřeba i tip na materiál, jak si položit střihové díly na látku, mé první šití šatů, ocenila jsem videonávod krok za krokem.“
Kristina:
„moje treti Letniny, sijou se samy, nosim je moc rada🙂“
PL:
„Jsou krásně vzdušné a lehké, videonávod byl super“
Sisi:
„Sukňa z Pavlín, výstrih z letnin, nádherný aj vzadu, vpredu na kojenie a rukávy naberáne. Šaty sú krásne, veľmi sa z nich teším.“
Sisi:
„Sila sa rýchlo, jednoducho. Krásna športová sukňa s kratasami, na leto vynikajúca.“
RV:
„Perfektní střih, super videonávod ... oparvdu se to šilo moc dobře. Moc si cením toho, že je možnost konfigurace (délka, délka rukávu), je volba šířky švového přídavku a možnost formátu pro projektor.“
Veru S.:
„Skvělý střih upravený na míru. Perfektně sedí a šíje se jedná radost díky úžasnému videu.“
MP:
„Naprosto,saticky jsem sila na prani meho vnoucka pro jeho vyvolenou k narozeninam,holcicka nqd miru spokojena a mamince rikala,ze pry se v Pavlinkach citi jako andilek,takze spokojenost velika,uz jsem foto saticek pridavala,ale musim jeste jednou,tentokrat uz na jejich majitelce,aby jste mohly videt tu neskutecnou radost v detskych ocich,myslim ze to je nejvic🥰“
ZuzaVi:
„Strih je fantastický 😍“
Janie:
„Zatím zkušební model, střih je moc pěkný, nevšední, šilo se dobře 🙂“
RS:
„Po tomto strihu som úprimne túžila. Dcérka má (pochopitelne) najradšej saty a sukne, ktore sa točia 💃
V piatok som sa dozvedela, ze na pondelňajšie vystúpenie potrebuje čierne šaty... takže voľba bola jasná paulinky a kruhova sukňa. Vďaka projektoru a vašim strihom radosť šiť. Nikdy ma veľmi nebavilo, to rátať a prídavky a... takže úprimne dakujem
A jej "cítim sa v nich krásne" je najkrajšia odmena 😍“