Danuše:
„Bez spodního lemu“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Marta:
„Potřebovala jsem šaty na pohřeb, ale nakonec je tahám všude. Musím si ušít další a další a další... Šily se skvěle a jsou velmi slušivé a pohodlné, všichni mi je chválí. Sukni jsem udělala asi o 15 cm kratší, měřím jen 157 cm a chtěla jsem je těsně nad kolena. A už nikdy nechci šaty bez kapes :-).“
Eva J.:
„U šatiček jsem zkrátila rukáv, nepatrně roušířila ramínky ( zmenšila lodičkový výstřih ) a bohužel už mi nevyšla látka na prodloužený zadní díl.“
J. K.:
„Nošení tílka Laura mě ujistilo, že musím mít další. Tentokrát z bavlněného úpletu. Doporučuji všem, které se chtějí aktivně hýbat a nechtějí být omezovány škrcením nebo naopak padáním ramínek. A s videonávodem to jde samo.“
LF:
„Šila jsme poprvé konfekční velikost, vše opravdu krásně sedí a za mě super video návod. Druhé jsem konfigurovala podle oblečení, které sedí a vyšlo mi velikost 98 prodloužená na 104. Porovnávala jsem odchylky a opravdu byly docela velké. Byla jsem tedy velmi mile překvapena, že konfigurovaný střih opět krásně seděl.
Za mě jsou to nejlepší střihy a bez námahy. Oceňuji hlavně možnost upravit na dítě a že jsou zde přídavky“
AR:
„Naše oblíbené, tentokrát s těšením se na vánoce😍“
Lucka:
„Silo se mi skvele, zvladla jsem uz dvoje. Jen jsem si pridala skryty naplet, aby dele vydrzely. Strih s pridavky je pro me k nezaplaceni, krasne mi vsechno sedlo🙏🏻“
ZA:
„Jako vždy naprosto perfektní střih a výborně zpracovaný návod, podle kterého je šití hračka.
Moc děkuji!“
Hanka.de.rana:
„Třetí triko, jsou prostě skvělá. Tentokrát s dlouhým rukávem a dlouhými náplety. Cítím se v něm příjemně. Budu si muset koupit další úplet...“
IG: oh.thats.scarlett:
„Pěkně udělaný střih, pochopil to i věčný začátečník jako já. Střih upraven, zvětšeny švové přídavky a prodloužen živůtek kvůli těhotenství. A přidána kolová sukně.“
JK:
„Za mě velká podtržená jednička. Super střih a díky srozumitelnému návodu se moc hezky šije. Tílko krásně sedí, nic neškrtí, netáhne, nepadá a pohyb není ničím omezený.“
KČ:
„Perfektní. S ohledem na materiál jsem si upravila kolena na protizáhyb.“
KČ:
„Jako vždy perfektní, jen tento softshell byl velice tuhý a stroj dostal dost zabrat“
msrkett.a:
„“
markett.a:
„Střih i video je super, krásně se šije 👏👍“
Hanka.de.rana:
„Druhé tričko v řadě, jsou skvělé, parádně sedí i při sportu. Poskytuje volnost pohybu a při tom sedí na místě, nevyhrnuje se.“
EŠ:
„Šila jsem druhé šaty. Šilo se mi dobře, látka nebyla tak silná jako u mým prvních šatů. Super návod.“
EŠ:
„Látka je hodně silná (280g/m2). Šití mi dalo zabrat. Jsou to moje první šaty, které jsem kdy šila, takže jsem látku neodhadla. Ještě mám stejnou látku akorát barvu cyklámenovou, takže teď vím, že šaty z této látky (živůtek a rukávy musím udělat příště větší).“
ZK:
„Skvěle zpracovaný střih, velmi variabilní. S videopodporou zvládne ušít opravdu každý.
Živůtek jsem si prodloužila o 8 cm, sukni zkrátila a srovnala. Šila jsem již troje a podle živůtku i dvě trička, protože s těmi záševky to dělá úplně krásný prsa😊.
V plánu mám další Pavlíny a tentokrát vyzkouším jen s jednoduchou áčkovou sukní.“
LU:
„Tento střih mě vážně baví. TOP. 😊“