„o víkendu maminka pronesla, že jsou synovci malé pyžamové kalhoty. Dnes na mne vyskočil tento střih, tak jsem ho hned odzkoušela. Šito bez kapes, v pase pouze guma. Bylo to bezva rychlé šití.“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 40 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
MR:
„Tepláky jsem šila bez kapes, abych je stihla došít před dcery kroužkem. Tepláků jsem už dětem našila fakt hodně, ale tenhle střih sedne úplně perfektně. Už nebudu šít žádné jiné.“
ML:
„Site pro sestru, je velmi spokojena.“
JH:
„Moc povedený střih, krasně sedí, šito se zbytků“
JH:
„Jako vždy, perfektní střih, šilo se krásně 👌“
ML:
„šilo se dobře, dodatečně jsem zmenšovala prsní záševky a krátila přední díl“
PV:
„Střih i návod super, spokojenost“
PM:
„“
MZ:
„Byl to můj první živý střih, nadchlo mě, že si můžu nastavit vlastní míry a střih vytisknout už upravený, protože jindy mi koupené střihy nesedí. S Leontynami jsem moc spokojená, a i když žlutá není úplně moje barva, v létě je určitě v unosím. Naučila jsem se lemování prukrcniku, které jsem předtím neznala a řasení vršku rukávů tak, aby nebylo vidět.“
Lucie:
„Zkombinovala jsem Cesmíny (horní díl) a Pavlíny (rukávy a sukně), příště si rozhodně ušiju čistokrevné Cesmíny z Punta! :) Z čeho jsem nejvíc nadšená - ten horní princess díl, skvěle propracovaný, určitě bude můj oblíbený :) a těch kombinací, co se dá vymyslet, jelikož střihy se dají “křížit”, pecka. Videonávod jako vždy skvělý průvodce, možnost nastavit si střih na míru ušetří taky spoustu času a nervů :)“
Evik:
„Napotřetí jsem se vrhla do sériovky 😄 už se šily samy.“
MB:
„Velká spokojenost 👍“
MB:
„Krásně se šilo. Velká spokojenost se střihem i návodem.“
ŠM:
„Šily se jedna báseň, moc děkuji za parádní video návod.“
ŠM:
„Podle videonnávodu se šily jedna báseň. Děkuji za parádní střih“
Sisi:
„Sili sa výborne vďaka videu. Sú nádherné, cítim sa ako princezna a už sa teším na leto. Dorobila som si dvojitú vrstvu zivotika na kojenie.“
„podle návodu se moc dobře a rychle šilo“
OŠ:
„Střih perfektní. Nerada chodím bez podprsenky a chci je jako letní šaty, vyřešila jsem to tak, že jsem střihla přední díl dvakrát a v podpaží jsem je překřížila. Zadní je celý nařasený a přední dle návodu.
Celkově byl nejnáročnější šití, určitě bych nedala jen dvoje nůžky, asi tím řasením. Cele se to pořád šoupalo jinam.
Výstřih jsem udělala vzadu kratší, příští otočím. Přední udělám kratší a záda delší nebo oba stejně. Guma pod prsy je geniální, udrží krásný tvar živůtku.
Myslím, že vypadají pěkně. Můžu se pustit do plesovek.“
RP:
„Šily se mi krásně, možná je doplním páskem.“
BŠ:
„Moje první složitější šití - naše první kalhoty Kamil. 🙂
Bez video návodu bych si neporadila, ale s návodem je to fakt super! Šinou se skvěle. Sedí perfektně. Trošku jsem se potrápila s kapsou, mírně jsem ji minula při obšívání, přestože jsem si ji naznačila, chce to ještě trošku trénovat. Střih perfektní, krásný, propracovaný. 🙂 Zakončení nohavic bylo náročnější, dětské nohavice jsou užší a i když jsem použila volné rameno, při nepružném softshellu to dalo zabrat.“