JH:
„Sedí krásně“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 40 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
MO:
„Rychle ušité, sedí dobře.“
MZ:
„Kdybych si to nekomplikovala koleny, tak to byla rychlovka. Šilo se pěkně.“
MP:
„Kalhoty jsem šila poprvé, podle videa. Jsem spokojená.“
MP:
„Střih sedí perfektně = radost ze šití.“
MP:
„Perfektní střih, jinou mikinu už ani nešiju.“
Monika:
„Už mam jednu mikinu 40 velkost,ta je pohodlná, širšia. Keďže som chcela užšie mikino šaty,tak som zvolila 38 veľkosť,predlzila na maximum a ešte ručne predlzila o 10 cm.“
Marci F.:
„Chtěla jsem si z Leontýnek udělat více společenské šaty a proto jsem v konfiguraci prodloužila sukni co nejvíce to šlo. Rukávek jsem si půjčila že střihu na šaty Cesmína.
S výsledkem jsem moc spokojená a celé šaty se mi šily krásně!“
IK:
„Střih je úžasný, šila jsem kamarádce, oceňuji pomoc konfigurace pro správné míry a radost darované je velká odměna“
PS:
„Stejný střih mají boxerky z Lindexu. Jsem moc ráda, že je konečně zvládnu ušít doma, protože kvalita Lindex oblečení šla hodně dílů a velikosti jsou sázka do loterie. Tento střih padne úplně perfektně. I ve videu je vše krásně vysvětleno. Moc děkuji ♥️“
PS:
„Perfektní střih, padne jako ulitý! Tohle se opravdu povedlo, děkuji! Musím pochválit i video, kde je vše krásně vysvětleno, miluju Irenčinu pečlivost“
LH:
„Super, pohodlný, jednoduchý střih.“
MN:
„Sili sa super. Spojila som vrch z Pavlin a suknu puzdrovu z Meda. Luxusne saty na kazdu prilezitost. Som spokojna“
MN:
„Sili sa super, spojila som vrch z Pavlin a suknu puzdrovu z Meda. Luxusne saty na kazdu prilezitost. Som spokojna“
PK:
„Pyžamo - živolegíny, akorát široké a krásně se šijí + životriko - jednoduchý, variabilní střih, zde prodlouženo, aby dlouho vydrželo :-)“
PK:
„Pyžamo - živolegíny, akorát široké a krásně se šijí + životriko - jednoduchý, variabilní střih.“
PK:
„Rozšířeno v bocích, aby se daly hezky podvlékat, přidána reflexní páska. V pase vysoký náplet, aby nefoukalo na záda. Moc ráda tento střih šiju.“
PK:
„Kalhoty Kamil jsou super i do školy :-) Konečně kalhoty, které nepadají a jsou dostatečně dlouhé. Jsem maximálně spokojená s možností vlastní konfigurace.“
VF:
„Šily se velmi dobře. Dělala jsem z kapsami a nebyl to žádný velký zádrhel. Šila jsem podle foto návodu na mikinu. Už se těším na vychytávky z videonávodu. Překvapil mě rozdíl šířky v předním a zadním díle. Ale kalhoty vypadají moderně a budou super na podvlékaní. Zítra bude velké testování a případně úprava rozměrů.“
VK:
„Neskutečně skvělý a jednoduchý střih, šil se perfektně,díky verzi pro projektor to byla práce na hodinku. Dobře sedí.“