Milu Ponecova:
„Velice“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Romana:
„Šilo se moc pěkně video přehlené a podrobné 😉“
byLuckyU:
„“
byLuckyU:
„“
LH:
„Parádní.“
Alena:
„Šaty se šijí velice dobře, perfektně sedí, pouze jsem chtěla rukávy až k lokti, takže jsem je trochu prodloužila a zúžila.“
JR:
„Šaty jsou mega pohodlné. Postup propracovaný, srozumitelný, ostatně jako vždy. Jako začátečníka mě potrápil rukáv, ale výsledný efekt je TOP. Krásná spotřeba na šaty - to mám ráda.“
LZ:
„Druhé šaty tohoto střihu pro dceru - tentokrat jsem ovšem vynechala spodní lem na sukni. Aspoň dceři nebudou tak dlouhé. Tyto jsou z teplakovina, takže budou spíše na zimu.“
LZ:
„Moje třetí šaty tohoto střihu a tentokrat nejdůležitější, jelikož mi v létě posloužily jako moje svatební, které ovšem mužů využít i kdykoli potom. Jsem s tímto střihem moc spokojena - sluší každé postavě“
Zuzka K.:
„Akorát dnes mi odpadla od stroje. S perfektně zpracovaným videonávodem to jde skoro samo. Žádná krizovka, žádné boje, nic takového se nekonalo. Velikost sedí skvěle, jen jsem si ji o 3cm prodloužila a náplet jsem udělala také širší, protože mám ráda mikiny delší. Límec jsem vzhledem ke gramáži teplákoviny nepodžehlovala a stojí pěkně. Rozhodně má potenciál stát se velkým oblíbencem v šatníku. Živé střihy opět nezklamaly ❤️“
LH:
„Sedí skvěle.“
OŠ:
„Skvělý střih jako vždy, určitě to nebudou poslední šaty. Určitě si vytvořím plesovou variantu. Návod perfektní“
MN:
„Saty sa sili super, dcera bola nadsena ako sa tocia.“
Radka P.:
„Šaty se šily moc hezky“
KV:
„Dobrý den, miluju možnost konfigurace, dcerka je malá, ale za to s bříškem. Takže možnost navolit míry je prostě boží. Šití bylo trošku náročnější skrz zahýbání, ale nic , co by se nedalo zvládnout. Děkuji.“
Veronika Králová, Králinka:
„Návod na šaty je velmi krásně zpracován a ušije ho opravdu i začátečník. Nikdy jsem si s mušelínem tak nezalaškovala 😁“
HH:
„Toto a vlastně všechny vase střihy jsou nejlepší na světě!“
MN:
„Ano, velká spokojenost. Už jsou to mé třetí Letníny a stále nemám dost. Tentokrát jsem (částečně z nedostatku jednoho materiálu) šla do kombinace. Šaty vyšly jako každodenní a mají nádech "sportovnosti" při nošení. Překvapivé, ale proč ne... Délku jsem prodloužila o 5 cm.“
Anna:
„Návod super, upravené boxerky sedí perfektně hned na první pokus. Ušila jsem je s plochými švy.
Trochu jsem se bála, co manžel řekne na ten zadní díl, dosud takový střih na svých boxerkách neměl, ale vůbec mu nevadí a po obléknutí prohlásil "Týjo, konečně něco, co je na noze upnutý a tady (v rozkroku) to má přitom místo" 🥳“