„Mikina se šila skoro sama. Nadchnul mě konfigurátor střihu kde jsem si lehce upravila délku mikiny a šířku rukávů ( prostě jsem to chtěla vyzkoušet). Značky ve střihu, vše krásně sedělo. Hned jsem si nastrihala na další 😀“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Lucie:
„Úžasný střih, ze kterého jsem nadšená, takže u jedněch určitě nezůstane. Šaty jsou neskutečně pohodlné a na tyhle vedra ideální. Video návod jednoduchý, podle kterého jsou během odpoledne hotové.“
babi Blanka:
„Střih je perfektní, krásně je zpracované video a celkově se krásně šíje 😀“
ZR:
„Naprosto skvělý střih a perfektní videonávod, který vede krok za krokem. Šaty díky střihu působí velmi mladistvě a člověk si je chce celé léto užívat.“
„Střih a návod opět super, jako u dalších šatů od živé střihy. Jen na sukni už nezbyl dostatek materiálu, tak pouze řasená s volánem.“
Rebeka:
„Návod opět krásně zpracovaný. Moc dobře se podle něj šilo. Tentokrát jsem si střih vytiskla i s přídavky na švy a dobře jsem udělala 😉🙂 V syslírně jsem našla halenkovinu a řekla si, že to z ní zkusím. Dost klouzala, ale to asi všechny lehké látky. Kalhoty jsou příjemné do těchto veder. Doporučuji a děkuji.“
„Krásný slušivý střih s ženskou fazonkou, moc jsem si ho oblíbila.“
by Lucky U.:
„Šily se krásně, jsou vzdušné, pohodlné. 👌Jen jsem si dala málo na přídavky na švy (první zjistit postup a pak stříhat - moje chyba 🤦😁) a tím se zúžily víc, než by měly. Příští budou lepší, širší. 😊“
Petra:
„Vše podle střihu sedí a pracovalo se s tím moc hezky😉“
Lenka:
„Střih sedí perfektně i při mé"větší velikosti".Hlavně drží prsa a dělají hezký dekolt,toho jsem se bala nejvíce.Celkove dělají hezkou postavu.Diky skvelemu videonavodu se šily dobře a druhé jsem už zvládla bez videa.“
Monika:
„Moje prvé a určite nie posledné Pavliny, kedze steih je super a saty su úžasné. Akurát som sukňu skrátila o 10cm, keďže som nízka.“
Veronika:
„Moc fajn kalhoty pro ty, co se nemohou ráno rozhodnout, zda si dát sukni či kalhoty. 😅
Spojují vzdušnost sukně s pohodlím kalhot.“
Petra Vránová:
„Skvělý střih. Šaty nádherné. Holky nadšené.“
Bjeta:
„Šaty se šily výborně dle video návodu. Poprvé jsem využila možnost tisku na A3 a rázem ubylo lepení. Připadaly mi krátké, ale lem podobný jako u Pavlíny to spravil a šaty dle mého oživil. Cítím se v nich moc dobře. ;)“
Hanka:
„Radost mi udělalo už to, že jsem si mohla nakonfigurovat střih podle mnou naměřených obvodů. Navíc si stáhnete střih rovnou s přídavky. Což je paráda a určitě v budoucnu toho budu využívat......Agnesky se šily parádně, skvěle zpracovaný videonávod.... Mimo jiné jsem se naučila způsob, jak lehce otáčet ramínka.“
Jofiel:
„Moc povedený střih a vzešly z něj parádní letní šaty!
Jelikož mám dost netypickou postavu (žádná prsa, žádný pas 🤭😂), vršek jsem si poupravovala na vel. 40/42, spodek je 42. Nicméně trošku jsem to přestřelila, čistá 40 by v pohodě stačila. Sukni jsem střihla přesně na délku delší sukně (bez přídavku na záložku) a zahla o 3cm.
Moc děkuji za super střih ❤️“
Daniela:
„Děkuji za úžasný střih. Návod perfektní, šaty se šily moc hezky. Šila jsem velikost 36 a odpovídá velikosti, kterou nosím.“
Monika:
„Střih je opět perfektně zpracovaný. Kalhoty sedí krásně. Jsem nadšená.“
Anet K.:
„Sukni Mona jsem šila dle videonávodu ve velikosti 36. (obyčejně nosím něco mezi velikostí 36 a 38) V pase i přes boky sedí výborně. Boční délka sukně je 40 cm, šířka v bocích 44,2 cm.
Šití je opravdu snadné a časově nenáročné. Moc chválím autorku za zajímavý nápad sukně se skladem, myslím že výsledek je zdařilý.
Pro příště bych ocenila variantu s bočním skrytým zipem, který plánuji určitě došít. Bohužel se bez něj sukně špatně obléká.
Také je dobré volit 100% neprůsvitnou látku.
Autorce děkuji za skvěle zpracované srozumitelné video i možnost úpravy velikosti střihu. 😊“
Hanka:
„Kombinace šatů Pavlína a Letníny. Pavlína: horní díl, rukávy (zkrácené na 15 cm). Letníny: sukně - délka prodloužena o 8 cm. Krásně sedí na postavě.“