Renča:
„Siti to bylo zábavné a něco jsem se i priucila😀, priste bych šila a určitě ještě budu šít větší velikost. Vesticka je pekne řešena, kapsicky akorát. Jen ouška jsem si udělala kratší, kvuli školce. Video s postupem bezvadne, dekuji.“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
dp:
„Mikina se šila dobře. Má krásně velkou kapuci. Při mírách 158 Cm 90-73-90 bych příště zvolila menší velikost nebo zakončila spodek napletem. Necítím se v mikině úplně dobře.“
Petra Vránová:
„Velka spokojenost :-)“
KP:
„Ze střihem jsem byla hodně spokojená. Velikost sedí skvěle. Sice kombinace není dvoubarevná jako u ostatních ale kluk je hodně nadšený. Přidala jsem i reflexní proužky tak jsem trošku bojovala s tloušťkou pod strojem ale mazlíček to zvládnul na výbornou 😃“
RS:
„Šije sa veľmi dobre, všetko krásne sedí. Nezvyknem nosiť takúto dĺžku, ale cítim sa v nej veľmi príjemné, takže sa to možno zmení.“
RS:
„Mám pomerne štíhleho syna, takže strih 3som nastavovala podľa jeho mier. Vyšlo to na šírku 98 a dĺžku 118. Keď som zišla predný diel tak som sa zľakla, že tak tenký zase nie je 😀 ale strih je robený tak, že zadný diel je širší, takže nakoniec to krásne vyšlo a super sedia. (Na fotke má pod nimi tepláky a ďalšiu vám už nemôžem dať lebo sú celé od blata 😄🙈) no a ako to už je pri živých strihoch zvykom, stačilo zlepiť 4 papiere 👍 všetko krásne sedí a šije sa jedna báseň.“
AŠ:
„Vše super, šilo se moc krásně podle video návodu a děkuji za radu po emailu,když jsem se v jednom kroku zasekla živé střihy obratem odpověděli s řešením.“
Vlaďka:
„Střih sedí skvele!“
Vlaďka:
„Střih je super! Jen jsem zrušila kapuci. Holkám se plete pod bundou, tak kapuci šiju jen výjimečně.“
Vladka:
„Šila jsem ze střihu pro projektor, kde mě chybí je druhá “zrcadlová” strana (nestříhám na přeložku). Jinak jsem ze střihu i návodu nadšena!!!“
Zuzka:
„Perfektní střih. Šila jsem snad již patery a podle živůtku si šiji i trička🤩👍“
PP:
„Bunda se šila perfektně. Ve střihu je spousta sesazovacích značek a video je velmi podrobné. A bunda vypadá skvěle - je krásně začištěná.“
KM:
„převelice spokojená“
KM:
„Zcela :-)“
Blanka Španělsko:
„Strih super.Spokojenost s vytistenymi pridavky.Budu šít i větší. Dala jsem rostouci naplety.Jinak vse dle navodu“
RV šití:
„Video návod byl pěkně zpracovaný, velikost seděla, zasekla jsem se jen při vyšívání pruhu mezi sukni a vrškem, následně pak pruh musela vyparat, nebylo to úplně lichotive ho mít v místě břicha. Šaty budou na horké léto super, příští rok si ušiji další, mám v plánu zkratit vršek aby byl pod prsa a našít pruh, který jsem u těchto nakonec nedávala.“
SK:
„Jsou to už moje druhé plavky, upravila jsem si jen raminka a trochu míry přes prsa a v bocích. Šijí se skvěle! Nikdy by mě nenapadlo, že zvládnu ušít plavky :-)“
„Perfektně sedí!“