Miri:
„Přehledný postup, krásně se šilo. Ja léto si ušiju ještě další 😁“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 40 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
MR:
„Jako vždy super střih, na tenhle jsem čekala dlouho, protože ho teď holky hodně chtějí.“
Suzi:
„Šaty se síly dobře. Hlavně díky srozumitelnému návodu.“
„SŠije se krásně a parádně sedí.“
EV:
„Dcera tyto šaty miluje. Perfektně sedí a krásně se šinou.“
MZ:
„Šilo se krásně a rychle, jako vždy. Dcerce jen nevyhovuje vysoký pas (hned si ho začala ohrnovat), tak příště trochu snížím, což je u živých střihů krásné, že to jde tak snadno :o)“
LN:
„Zpočátku jsem měla obavy, jak se mi šaty povede ušít, tak složité jsem šila poprvé, ale s videonávodem to bylo jako vždy super. U vrchní sukně jsem udělala místo dvou skladů tři, na předním i zadním díle.“
Crambery:
„Trenky se šily moc krásně, zkracovala jsem nohavičky. Jsem zvědavá, jak budou sedět :) Budou dárkem, takže jsem neměla možnost měřit. Ale myslím, že nebyly poslední, co jsem šila :)“
LB:
„Krásně a rychle se šily, vypadají moc hezky a těším se až je uvidím na dcerce :-) Jen příště vychytat směr vzoru na pásku :-D“
KB:
„Šilo se velmi dobře, krytí zipu na patentky“
Dasa:
„Velka spokojnost u velkej modelky :-)“
JM:
„Miluju živé střihy, jen díky nim jsem začala šít oblečení. Šilo se krásně, úžasný střih, úžasný návod, už se těším na další šaty.“
VV:
„Jako vždy naprosto dokonalý střih,který je ušitý během chvilky a krásně sedí.“
MŠ:
„Šije se dobře, vnučce sedí, Je škoda, že průkrčník nelze konfigurovat pro lemování proužkem na čtvrtiny a také, že krátký rukáv je velmi krátký a nelze ho upravit v konfiguraci, ale jen dokreslit ručně.“
LH:
„Spokojena jako vždy ❤️ Šití s projektorem rychlovka :)“
KH:
„Formálne šaty, z tohto tuhšieho úpletu krásne držia tvar, ale napriek tomu sú pohodlné. Strih výborný, šitie rýchle. Možnosť úpravy a výstup pre projektor milujem.“
MN:
„Byla jsem velmi spokojená. Střih skvělý, padnoucí, vše srozumitelně popsané. Kšiltovka byla poměrně brzy ušitá - to mě překvapilo. A taky to, že jsem ji dokázala ušít. Byla to má kšiltovková premiéra. Uvidíme, jak se obdarovanému zalíbí. Možná jí obšiji celý zbytek rodiny...“
„Jako vždycky vše k sobě sedlo, šilo se dobře.“
EZ:
„Střih a návod jako vždy skvělý. Protože používám projektor, je to hrozně jednoduché, nakonfiguruji střih a za pár minut promítám na látku“
VK:
„Neskutečně dobře se šily, krásně sedí a jsou úžasné 🤩“