Milu Ponecova:
„Super“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 275 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
DL, insta SheDarmo:
„Tento úplet je malinko pevnější, takže leginy seděly trochu těsněji než na originální fotce. Nohavice jsem zkracovala nad kolena a do půli stehýnek dítěte.“
MS:
„S výsledkem jsem spokojená, syn čepici rád nosí. Šití z plátna bylo náročnější než ze softu, našít pěkně kšilt byla fuška, ale jsem ráda, že je výsledek nositelný:)“
KE:
„Parádní konfigurace, vše sedí jak má.“
Mátlová Jana:
„Nad míru“
BD:
„Šaty jsou krásné a přesně splňují to, co jsem od nich očekávala. Děkuji za tento střih. Volila jsem nepružnou látku s málo zkušenostmi a stále budu dolaďovat míry, neboť moje postava není konfekční 34..., takže nejsou dokonale ušité, ale věřím, že na detaily se většina lidí koukat nebude :D Druhý pokus už o něco lepší, ovšem své míry stále hledám.“
MŠ:
„Šily se dobře, další určitě budou následovat
Bylo to ale se spoustou stehování. Stehovala jsem volány do podsádek i spojeni sukní se živůtkem. Jediné, co se mi šilo špatně, bylo to véčko. Trefila jsem ho až na třetí pokus.“
Miri:
„Podle videa se šílo skvěle. Až na drobné nepřesnosti způsobené špatným sesazenim švu dopadl výsledek skvěle :)“
Kačka Z.:
„Šilo se krásně :-) na lem sukně, rukávů a průkrčníku našita kytičková krajka. Prodloužena délka sukně.“
„Kalhoty se šijí krásně, návod je srozumitelný :)“
Lenka K.:
„Moje první šaty, dlouho jsem hledala odvahu, pak čas, jsem naprosto spokojená s výsledkem. Myslím, že sluší, padnou, šité dle návodu, bez kapes, jinak bez úprav, na obyčejném šicím stroji. Oceňuji velmi podrobný srozumitelný návod.“
Cháně:
„Po dětských Jasmínkách následovaly šaty i pro maminku 😊. Šily se krásně, sesazovací značky perfektně sedí, komplet šité na rovnostehu. Díky za střih.“
LP:
„su krasne a sili sa velmi dobre, video navod je skvely.“
Soňa Horáková:
„Moje první Letníny. Šily se dle podrobného návodu moc dobře. Výstřih jsem místo podsádky olemovala proužkem a sedí pěkně. Šaty z tohoto střihu jsou velmi pohodlné a kapsy pro mne hodně využitelné.“
Cháně:
„Jsou to již druhé šatičky tohoto střihu :D, jen upravené o dlouhé rukávy.“
Sileos:
„Šaty se krásně šijí a jsou rychle hotové. Díky sukně z teplákoviny, krásně sukně drží tvar a točí se úžasně. Šaty jsou prostě super 😁“
MŠ:
„Maximální spokojenost se střihem i videonávodem.“
HN:
„Výborné kalhoty. Jen jsem zvýšila naplet v pase a drží skvělé.“
HN:
„Podle návodu to šlo úplně samo.“
JT:
„Střih je parádní a návod detailní. Určitě to není poslední kousek :)“