DB:
„Sukně se točííí… 😀
Rozhodně nejsou poslední ☝️😀
Perfektně sedí 👏
Jako vždy skvělý videonávod, se kterým je šití hračka 👏😊“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 275 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
JaJu:
„Šilo se krásně a perfektně sedí. Určitě nezůstanu u jednoho😊 Děkuji👍“
„Když chcete dělat narychlo, tak raději jiný střih 🤣“
LZ:
„Výborný návod, nádherný padnouci střih. Upravila jsem pouze délku. První zkušenost se živými střihy a už vybírám další strih který si koupím.“
Petra P.:
„Jak skvěle vystihla kamarádka - tenhle střih sluší prostě všem! 🥰“
Petra P.:
„Perfektní. Živé střihy mě učí si se střihy hrát, ačkoli jen tak mi to vuuuůbec nejde. Ale vlastním i Letníny. Takže jsem si u těchhle Pavlín “půjčila” výstřih na zádech z Letnín a mám opět “trochu jiné šaty”. Miluju to!“
Petra P.:
„Opět velmi spokojená! Už mám nastříhané a polorozešité tričko Violka i pro mladší dceru i pro sebe 🥰“
MŠ:
„Šatičky se šily podle videa parádně. Děkuji moc.“
AP:
„Střih je přehledný. Velmi jsem se soustředila na správné sesazení volánu a podsádky a podle videa se povedlo napoprvé! Čili návod skvělý.“
Cháně:
„Šatičky se šily prakticky samy díky skvělému videonávodu. 😊“
PK:
„Jsem ráda, že jsem Oskara u Živých střihů náhodou objevila. Přesně takový střih jsem chtěla. Budu se k němu ráda vracet. Šilo se krásně. Návod je srozumitelný. Oceňuji zkrácený návod pro případ, že budu v budoucnu u některého kroku tápat. Manžel je spokojený a to je nejdůležitější.“
VS:
„Jsem nadšená! Jasné, čisté, padnoucí. Jak střih, tak návod. První testovací kousek bez konfigurace. Adept na "Střih roku"! Díky.“
Radka:
„Už čtvrtá v pořadí, předchozí z kočárkoviny, teď koženka a myslím, že není poslední...“
JP:
„Moje druhé Pavlínky, tentokrát v kombinaci s kolovou sukní.“
VK:
„Krásně se šije a ještě líp sedí...“
Evik:
„Návod i střih super 🙂, jen mě potrápilo našití gumy a sed je trochu nižší.“
Petra:
„Střih je skvělý, sedí pěkně. Příště si trochu protáhnu podsádkový díl. Návod byl krásně srozumitelný, takže šití šlo samo. Největší problém jsem měla s našitím gumy (mám na ní nápis, tak aby nebyl vzhůru nohama). Moc se těším, až budu šít znova a vyzkouším i jiné varianty (tričko bez podprsenky nebo jen samotnou podprsenku). Všem doporučuji.“
LH:
„Zadala jsem rozměry padnoucího výrobku, a výsledek je lepší než padnoucí výrobek. Parada 🥰“
MŠ:
„Střih je super, moje ruce už tak super nejsou. Chyb spousta, ale prcek moooc spokojen“
MŠ:
„První kšiltovka, která se dobře šije, sedí a navíc se líbí 😂🫣“