KV:
„Mikina je jako dárek, doufám, že udělá radost🙂“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
MN:
„Jsme mooooc spokojený❤️Určitě budou další 😇❤️“
Martina Sudíková:
„Šaty se šili parádně, díky skvělému videonávodu...a velikost sedí.., šila jsem i Pavlínky 😊“
„👍“
LH:
„Moc děkuji za úžasný střih na míru i skvělé video. Šilo se krásně, návod je velmi dobře zpracován. Šaty mi sedí, tak jak se mi líbí, těším se, že budu šít další, ale zkusím teplakovinu“
MK:
„Střih jsem měla rychle slepený i překreslený na perlan. VELMI oceňuji, že je včetně přídavků! To je úplně super.
Návod na vestu je srozumitelný a přitom není zbytečně zdlouhavý. Krásně se mi šilo :-) Děkuji.“
H.P.:
„Jednoduché a rychlé siti.“
H.P.:
„Skvěle vyřešene kapsy.“
SK:
„Sukně se krásně šije a krásně sedí. Je to moje první sukně s rozparkem, takže jsem se na tom i hodně naučila. Bylo fakt potřeba žehlit, ale stálo to za to :-) Délka je suprová.“
„Boziii 🥰“
ZV:
„Velice vám děkuji za váš geniální počin a to je úprava střihu na míru. Vzhledem k mým sicim schopnostem a mým nekonfekcnim dětem.. K nezaplacení. 😍👏Jste skvělá a určitě poridim i střih na kalhoty.“
Leronka:
„Moje už druhá Marika. První vel.40 z počesané teplákoviny s límcem. Rozhodně ne poslední, v plánu mám další z teplákoviny.“
MS:
„Mikina se šila výborně. Super video návod“
Zdeenik design:
„Mám drobnějšího syna 7 let. Takže velikost pro něj 122 úplně ideální. Střih opět skvělý, neměla jsem s ničím problém. A to je moje první mikina a určitě ne poslední.“
Jarmila Kozmonová:
„Spokojnosť pri šití bol veľká, všetko sedelo ako malo, no jedna báseň. Ale ten baranček🙈 bol asi všade.😀“
Zdeňka B:
„Střih je skvělý. Oceňuji možnost si přizpůsobit všechny možné rozměry a hlavně doporučuji možnost souboru pro projektor, protože koupíte a do dvou minut stříháte látku.“
Šipe:
„Dokonalý střih a návod. Velikostně sedí skvěle.“
EK:
„Super střih, šila jsem pro jednoho cvalíka a chtěla jsem je volnější, takže jsem si střih hodně upravila (přidávala cm jak na šířku tak délku, aby byly rostoucí). I tak vše krásně sedělo a kalhoty se šily jedna báseň! Určitě nebudou poslední...“
by Lucky U.:
„“
Vlaďka:
„Ze silky jsem šila poprvé, ale díky Irče to šlo snadno. Postup šití je překvapivě jednoduchý. Kalhoty byly v létě oblíbené. Jen si v nich nerada sedám. Člověk musí přemýšlet co má za spodní prádlo :-).
Moje dcery mi je děsně závidí. Takže budu doufám, ze vznikne verze i pro holčičky :-).“