„Užasny strih ktory pasuje na milimetre“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
DK:
„“
Fb. Hand made by mamina:
„Super sa šije ked staci vystrihnut strih latku zodit a je mikina :)“
„Šaty jsou úžasné, nejlepší jsou ty kapsy! Jen jsem šaty ušila bez spodního lemu, dcera by je pak měla hodně dlouhé :)“
HK:
„Kapsy trochu oříšek, ale přišla jsem na to :) jinak se šijí moc pěkně a jsou super pohodlné, malinko jsem zkracovala a udělala si dole větší záložku.“
Mv:
„Dětem se nejvíce líbilo plnění rýží. V povlaku je kapsa na ručičky, cílem bylo použít cestou do školky, aby byly ruce v teple. Uvidíme jak budeme stíhat nahřívat.“
MV:
„Moje první softsheelove kalhoty. Šité dle videonávodu. Návod krásně vede.
První zásek hned zkraje u našívání pruženky. Materiály se v mašině NEPOSUNOVALY. Po zatahání nitek dozadu se to vyřešilo a šití se rozjelo:)
Z materiálu kousky beránku všude:)
Výsledek se líbí, hned jak se více ochladí je vyzkoušíme i venku....“
Kateřina Jandovská:
„Šila jsem z nepočesané teplákoviny, měla by mít 250-260g, podžehlovala jsem jen vnitřní límec (nepružným vlizelínem) a stojí jak po Viagře :D. Materiálu jsem měla metr a půl v šíři 160-170cm a vyšlo to akorát, ještě zbylo na čepici. Zip jsem dala z galanterky obyčejný. Bála jsem se hodně zipu a trochu i patentek a vůbec všeho, babrala jsem se s tím celkem dlouho, ale zvládla jsem to, tak to znamená jediné - zvládnete to i vy :) Při všívání límce mi to nějak nevycházelo, ale už jsem neměla ani nervy, ani invemci, tak jsem tam trochu podváděla. Z mikiny mám radost, díky za návod.“
Buchyna:
„Druhý pokus už byl úspěšnější a čepice sedí jak má. Dceři jsem vzadu ve švů nechala otvor na Čulík. Je moc spokojená.“
Barbora Dobnerova:
„Pro me trochu slozitejsi strih, ale se skvelym navodem a zarucenym vysledkem:) strih jsem neupravovala, priste trochu zuzim pres hrudnik, ale mam z ni hroznou radost. Moc diky!“
Barbora Dobnerova:
„Kalhoty jsou super, trosicku slozitejsi na siti (vice dilu), ale navod dokonaly, super sesazeni sedu a vysledek opravdu stoji za to, i kdyz ten muj neni dokonaly🤦♀️“
KV:
„Toto je moje třetí Marika, druhá mikina pro mne. Cítím se v ní úžasně a je příjemně teplá. Střih jsem si upravila - užší rukávy, manžety a užší průkrčník.“
ZuzaVi:
„Tričko som skrátila a použila ako vrchný diel šiat. Silo sa super, aj výborne sedí.“
Adéla K.:
„Trochu jsem se prala se šitím kapes, ale výsledné šaty jsou super.“
Marcela:
„Krásně se šilo, perfektní střih i s přídavkem na švy - ušetří spoustu času, moc děkuji!!!!!“
Naďa:
„Již několikáté "Pavlíny". Jsou úžasné, pohodlné a dělají hezkou postavu. Pefektně udělaný střih a užasný videonávod!“
Euchu:
„Strih je vyborny. Krasne sedi, krasne vypada. Jen kdy ty fily za me nekdo vystrihal :)“
by Lucky U.:
„“
by Lucky U.:
„Na těchto softkách jsem závislá, jiné už nešiju. Sedí parádně.. 😃✌️“
AH:
„Mám ráda tento střih, výborně sedí, je k němu skvělé video a dá upravit přímo na míru.“