VA:
„Jsem začátečník, takže jsem hledala nejdříve, jak šíť pružným stehem:). Úplet se neuvěřitelně kroutil, byl úplně slaboučký i kdyz zrovna levný nebyl. Říkala jsem si, že bude mít pyžamo:))), ale jsem nadšená. Všechno si podle návodu tak krásně sedlo, a výsledek je parádní kombineza. Děkuji moc“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
JK:
„Jednoduchý střih, podle návodu se šilo moc dobře. Za odpoledne hotová.“
HO:
„Byl to druhý pokus o tuto mikinu. prvně špatně zvolená velikost. Tato sedí dobře, šila se pěkně.“
PN:
„“
MN:
„Byla jsem se střihem velmi spokojená - jako se všemi ostatními. Šaty daly stejnou práci jako pro dospělého, možná i více, protože kvůli velikosti hlavičky jsem průkrčník zadního dílu musela šít s rozparkem. Šaty se však povedly a milovnice "tlapkovky" je s vánočním dárkem spokojená.“
Oli:
„Potřebuji rychle plesové šaty a konečně je tu i návod, takže už přesně podle pokynů. A vypadají skvělé“
Kat:
„Výborně se šila, hlavně teda z té nepočesané, která je pevnější. Ta počesaná už je trošku živější. Kombinace obou byla v pohodě. Rozhodně ušiju další.“
KM:
„Další sukně do sbírky. Je super, když nemusíte počítat jak velké kolo na sukni potřebujete. Vezmete střih a máte to hned 🙂“
Kateřina Králová:
„Výborně zpracovaný střih. Jako úplný začátečník jsem šití zvládla bez problémů. Kalhoty jsou krásné a velikosti sedí akorát.“
KB:
„Návleky pěkně sedí na botě, test sněhem teprve proběhne. Šila jsem i zip dovnitř, oblékají se dobře“
JK:
„Zkouška nového střihu a konfigurace nejdříve na tričku, kvůli spotřebě materiálu. Díky konfiguraci sedí na těle, ramenou i přes prsa výborně. Tulipánový rukáv je moc hezký, jen se mi více líbí překřížený vepředu. A co se týče samotného střihu, ten se mi také líbí víc s véčkovým výstřihem a kdyby mi to vzadu neodstávalo, asi bych ho tak i nosila.“
Sisi:
„Silo sa veľmi dobre a nohavice sú perfektné.“
Jarmila Korábová:
„Pdf návod i videonávod je perfektní, střih sedí úplně přesně, takže se i maličké dílky krásné sešívají a vzniknou téměř profi rukavice. Moc za tento střih děkuji, jsou to již mnou druhé ušité rukavice a myslím, že budou potřeba i pro další vnoučata“
MP:
„Jsem začátečník a střih jsem si moc oblíbila.“
MP:
„Tento střih se šije skvěle, oblíbila jsem si ho.“
PŘ:
„Šaty se šili skvěle, i bez návodu si myslím že to z ladné každý, prostě si tam jen dodělám kapsy a budou úplně super, jedinou úpravu co jsem dělala je výstřih“
Hana:
„Byla jsem moc spokojená, šaty se šily jedna báseň, bylo to za chvilku hotové. Poprvé tulipánový rukávek a i bez návodu je střih natolik intuitivní, že jsme to zvládla na první dobrou.“
EK:
„Mierne predĺžené rukávy a sukňa, keďže som vysoká. Zjednodušené sklady vpredu. Šilo sa skvele, ako všetko od živých strihov.“
VF:
„Řasení předního dílu bylo díky návodu hračka. Zádrhel byla gumička na zádech. Málo jsem napínala a byla volná. Po předělání a poměření přímo na postavě tílko sedlo perfektně. Díky nastavení rozměrů přes boky mám konečně tílko co nepoleze neustále nahoru.“
Tereza:
„Šaty se šily dobře,návod super, střih pěkný,příště musím udělat sukni užší, vyšla mi moc volná a dělá trochu pytel.“