„Střih je naprosto dokonalý, díky video návodu to byla hračka a manžel odteď nechce jiné boxerky než tyto. Říká, že jsou velmi pohodlné, vyhovují mu delší nohavičky a opravdu mu sedí jako na míru. Co střih, to perla, tady se člověk nemůže zmýlit. ☺️“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
„Střih je naprosto dokonalý, díky video návodu to byla hračka a manžel odteď nechce jiné boxerky než tyto. Říká, že jsou velmi pohodlné, vyhovují mu delší nohavičky a opravdu mu sedí jako na míru. Co střih, to perla, tady se člověk nemůže zmýlit. ☺️“
„Mikina se šila moc hezky. Měla jsem pouze metr látky, takže jsem trochu snížila naplet a zkrátila rukávy, abych se vešla :)“
L:
„luxusně vypracovaný návod“
DS:
„“
ZB:
„Střih perfektní, krásně sedí. Nepatrně jsem protáhla vrchní díl. Využití k pyzamku“
ZB:
„Střih skvěle sedí, dobře se šije. Legíny využity k pyzamku“
MP:
„Střih jsem si oblíbila, krásně sedí. Toto je už třetí mikina a jistě ne poslední.“
MP:
„Potrápila mě sukně, látka klouzala. Proto ten faldík vepředu.“
Lucie:
„Tentokrát jsem zvolila volnější střih, ta konfigurace má prostě neomezené možnosti :) Rozhodně můj oblíbený střih. A teď na zimu se opravdu hodí.“
MP:
„“
Marci F.:
„Když už jsem zvládla bundičku, tak jsem se pustila i do kalhot, ať mamé komplet. Moje první kalhoty a šití šlo opět bezvadně.“
Marci F.:
„Mockrát děkuji za úžasně zpracované střihy a návody. Šila jsem poprvé ze softshellu a všechno šlo jak po másle. Díky přídavku, který už je daný ve střihu a pomocným značkám všechno krásně sedlo.“
MN:
„Se střihem jsem byla velmi spokojená, zrovna tak s návodným videem. Prodloužila jsem rukávy a nepatrně i délku. Délku jsem ještě navíc lemovala proužkem na polovinu. Sklady na předním dílu se otevírají postupně. Takže šaty jsou dost dlouhé a dost hezké, jak říká okolí. Spíše na pozdní podzim a zimu.... Krása. Děkuji za nápad a návod.“
Kateřina Jandovská:
„šilo se to dobře a rychle, dokonce jsem zvládla i posádku bez nadávání :-D“
byLuckyU:
„“
MP:
„Druhá mikina podle tohoto střihu, šila jsem ji na běžném šicím stroji, střih i videonávod je dokonalý.“
Pavla:
„Moc děkuji za střih. Jsou to mé první ušité šaty. Šaty jsem hned vyvezla na podzimní výlet do italského Alberobello. Využila jsem videonávod, který je velmi užitečný. Určitě plánuji ušít si Pavlíny v kombinaci třeba s půlkolovou sukní bez skladů.“
Tereza:
„Vše skvěle vysvětleno,výborný nápad,jak zpracovat zbytky,které mi je líto vyhodit.Kombinézy jsem se bála,ale zbytečně.Ve videu pěkně vysvětleno.Je to dárek pod stromeček,doufám,že se bude líbit.Šilo se moc hezky,i když je to miniaturní😀.“
PK:
„Střih i návod jako vudy perfektní. Vše srozumitelné. Ušito během chvilky. Na můj vkus kratší rukávy, mám je ráda delší. Uršitě ušiji znova. Vřele doporučuji.“