VK:
„Neskutečně krásně sedí, šily se jedna báseň. Návod je úžasně vytvořený takže jsem přesně věděla co a jak. Syn je miluje a jiné nechce nosit 😉“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 273 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 41 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 24 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Tereza:
„Šaty,plínka skvěle sedí i kombinéza šitá ze softu.“
VF:
„Střih je jednoduchý a spolecně s návodem se šije úžasně. Moc mě to bavilo a sedělo snad i na milimetry. 😉 Nastavovala jsem poprvé střih podle tělesných rozměrů i s délkou rukávem. Tuto jsem si nastavila jako volnější. Příští střih si udělám s menším výstřihem a užší přez prsa.“
„Vel. 134 pro vnučku. Moc pěkně se šilo. Návod bez problémů. Mám připravené na další. Holky chtějí točivé.“
OŠ:
„Špatně jsem si nastavila střih musela jsem improvizovat v břišních partiích.“
OŠ:
„Střih je opět naprosto skvělý, jen chybí návod, všechno si sedne lépe, když se dodrží postup. Až bude video návod ušijí si určitě další a už to bude vše sedět. Moc děkuji za skvělý střih na Vánoce“
MM:
„Šila jsem šaty se zadním dílem a rukávama z Pavlín. Šaty se šily jako vždy suprově a krásně sedí“
Jája:
„Šilo se to krásně, návod super.
Já jsem jen prodloužila trochu sukni :-)“
MN:
„Strih super,len mi pri konfiguraci vysiel cca o 2 (42) cisla vacsi predpokladam skrz prsa po porode. Dalsie si usijem v obvyklej velkosti. Tieto su site ako kojici ku stromceku.“
MV:
„Podle videa se šilo bez problémů. Ve střihu jsem si zvětšila výstřih kvůli kojení, ale nepovedla se mi moc podsádka, místy to odstává a musím ji ještě trošku poupravit. Jinak šaty krásně sedí :-)“
Tereza:
„Lehké šití,stojáček jsem musela z každé strany 3 cm zkrátit,moc odstával a nedržel tvar,mám úzká ramena.Sukně má tendenci trochu lézt nahoru,nastavila jsem velikosti dle boku bez přídavku na volnost.Jinak působí velmi elegantně.“
OŠ:
„Šilo se dobře, střih i návod opět perfektní. Střihla jsem látku rovně a nechala dole rozparky z obou stran, uvidíme jak se bude nosit“
„Šila se snadno a v tomto střihu nádherně vynikl panel s vílou. Doplněno o legíny jiného střihu, který jsem pořídila dříve, než jsem poznala živé střihy“
MP:
„Po dlouhé době zase zkouším šít, proto oceňuji videonávod.“
ER:
„Tričko Táňa šiji úplně nejvíc nejradši. Střih je perfektní, velikost 46 jsem nijak neupravovala, bude to vánoční dárek.“
MP:
„Toto je už 4. mikina ve velikosti 92. Se střihem jsem moc spokojená.“
Claire Creative:
„Střih je parádní a video k němu také. Střih jsem oproti originálu jen zkrátila o 6 cm, protože nesnesu sukně pod kolena, chtěla jsem ji mít těsně nad kolena, což se povedlo. V manšestrové variantě je to super sukně na podzim/zima.“
DS:
„“
Lucie:
„Set pro mého muže a syna, aby ladili :D Střih už jsem šila několikrát v dětské velikosti a syn už jiné nechce nosit, tak se konečně dočkal i manžel. Už je stihl i vyzkoušet a rozhodně nebyly poslední :)“
MF:
„Jsem nadšená, rozhodně to není moje poslední mikina podle tohoto střihu. Šila se velmi snadno, rychle, s výsledkem jsem velmi spokojená.“