Marcela:
„Veliká spokojenost, kluci tyto trička nosí nejraději. Tepláčky podle střihu Kamil. Děkuji za všechny vaše střihy.“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 276 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Marcela:
„Opět děkuji, šilo se krásně, tepláky podle střihu Kamil, tričko podle Životrika a mikinu Denisa jsem si opět upravila bez nabírání předního dílů pro chlapeckou verzi.“
Zuzana:
„Perfektný, môj najobľúbenejší strih šiat 😊“
H.P.:
„Maricka stejně jako Marika - skvele padnoucí strih!“
Lenka Visi:
„Úžasný střih, je to již 3. Marika v pořadí“
Lenka Visi:
„Tento střih jsem si oblíbila, šije se moc dobře, velikost sedí“
Anet K.:
„Do léta daleko, ale když je čas, proč nevyužít volné chvíle k vytvoření padnoucích šatů Agnes od autorky Živých střihů. Krásný střih, šila jsem podle videonávodu a s výsledkem jsem spokojená. :)“
H.P.:
„Navod je srozumitelný. Naplet jsem neměla ve stejné barvě, tak je také z teplakoviny a jeho šíře je asi o cm větší než uváděno u napletu.“
Jana Slívová:
„Šila jsem bez úprav, díky za vysvětlení principu délky průkrčníku. Hecla jsem se a poprvé začistila i zadní průkrčník. Veliká spokojenost i ze strany vnuka. DÍKY 😉“
AH:
„Šilo se moc dobře když to viděla neteř tak prej musí mít taky jedny 🤣“
LG:
„Se střihem jsem byla spokojená, rukávy jsem prodloužila.“
„Střih je úžasný, šilo se parádně, taky díky videonávodu, krásně všechno vysvětleno“
PM:
„Super střih. Již jsem síla druhou a majitelka opět moc spokojena“
PV:
„Super střih!!! Lehké siti to neni, občas člověk propadne zoufalství, ale jak se vyloupnou rukavice je to radost ❤️“
milakohn:
„Vše krásně sedí, doplnila jsem čepičkou pro nedonošené děti.“
milakohn:
„Perfektní střihy, super nápad před Vánocemi. Místo suchého zipu dávám vázačku, děti se aspoň naučí mašličku“
by Lucky U.:
„Šily se krásně, raz dva.. 👌 Jen jsem bohužel neodhadla nepružnost materiálu a tudíž jsem do nich nevlezla. V jiném materiálu (bambus, úplet,..) by určitě seděly. Aspoň jsem udělala radost kamarádce, která nosí vel.36 a moc si je chválí. 😁 Do pasu jsem ji na přání vložila širokou gumu.“
MS:
„Šila jsem konfekční velikosti. Délka rukávu vyhovuje, délka trika o 3cm prodloužena. Dejte pozor na obvod průkrčníku (obzvlášť u menších velikostí), aby se tam jejich hlavička opravdu vlezla - já to trefila až na 3. pokus...
Z trička šly jednoduše vytvořit šatičky - v tomto případě kanýrová, patchworková sukně - bylo málo materiálu:)“
Eliška M.:
„Nutně jsem potřebovala rukavice, počet dílů mě mírně překvapil, ale šilo se velmi dobře. Chyby moji zbrklostí, takže i na párání došlo.“
KM:
„Tričko jsem zúžila na velikost 92 a prodloužila na velikost 104, tím mi vznikl střih na žebrovaný uplet, který je hodně pružný. proužet jsem zvýšila a vznikl mi tak stojáček.“