LH:
„Moc děkuji za další skvělý střih, šila jsem pro sestru, materiál byl z výprodeje látek v Terry mode, bohužel netuším přesný název a složení. Díky konfiguraci ji výrobek sedí skvělé, jen jsem trošku více zehlila a zabirala u krku. Jinak velmi dobře udělany návod, šití bylo rychlé a snadné.“
Sdílejte radost z šití a získejte střihy zdarma
Ušili jste něco podle našich střihů? Pochlubte se na sociálních sítích, v šicích facebookových skupinách nebo na instagramu a pomozte nám šířit Živé střihy dál.
- Najděte svůj speciální odkaz u vašeho střihu v záložce MOJE (musíte být přihlášeni).
- Sdílejte fotku svého výrobku společně s tímto odkazem. Nebo jen odkaz - třeba v komentářích
- Z každé objednávky, která přes váš odkaz přijde, získáte 10% podíl do virtuální peněženky.
A jako bonus každý měsíc odměníme první 3 švadlenky s největším počtem prokliků střihem zdarma. Vítězky z minulého měsíce (2026-5) jsou Pe.Re., Kr.Sh., Pe.Vl..
Aktuální pořadí pro tento měsíc 2026-6:- Pe.Re., 278 x prokliků, 73d4cd6b
- Pe.Vl., 45 x prokliků, e01fe0e8
- Ma.Ju., 37 x prokliků, 745383b0
- Kr.Sh., 25 x prokliků, de60f1c1
- An.Sv., 4 x prokliků, 11903b26
Florka:
„Jsem moc spokojená a už mám v plánu další 🤣“
Eliška:
„Pořád sem premyslela, že budu upravovat a nakonec sem strihla vel. 104 bez úprav a vše super.“
P.M.:
„“
MS:
„Opět se šilo moc dobře... Střihy jsou super...“
MG:
„Opět se krásně šilo!!“
MG:
„Opět se krásně šilo - tentokrát z počesané teplákoviny a už mám nastříháno na další troje kalhoty ze zimního softshellu.“
MG:
„Krásný střih, malinko jsem si upravila rukávy, podrobný návod - dobře se šije!!! Mockrát děkuji!!!! Chystám se na další trička podle tohoto střihu.“
MS:
„Střih sedí jako vždy perfektně... Určitě nezůstane jenom při kombinéze....moc děkuji“
KJ:
„Šiko se samo, pohodlně, rychle.
Oceňuji, že nemusím ani počítat proužek na lemování průkrcníku, střih je opravdu se vším všudy. Skvělá je konfigurace délky, opravdu mi nepotáhne na záda ani když budu dělat s dětmi psí kusy.“
Ilona Korcová:
„Tyto šaty už jsem šila potřetí a velká spokojenost, krásně sedí“
by Lucky U.:
„“
RS:
„Šila sa výborne, strih mi všade krásne sedel. Prekvapila ma veľkosť kapucne, ale napriek tomu aká je veľká, tak dcérke pekne sedí a robí super efekt. Bolo to moje prvé šitie s projektorom a oceňujem ako to tu dostanem naservírované, pripravené, že už naozaj nič nemusím upravovať. 👍“
Marcela Nevřalová:
„Střih na vestičku je úžasný, šilo se mi vše skvěle, návod je přehledný a perfektně zpracovaný. Vestička se dceři moc líbí, nosíme ji doma i do školky.“
PV:
„Velice pohodlne. Krasny střih na chladnější počasí.“
by Lucky U.:
„Mám již několikery. 😁👌 Tyto délkou zkráceny + manžetky na rukávech.“
by Lucky U.:
„“
JP:
„Rukavice jsou velmi propracované a dobře dětem sedí. Dlouhý a široký spodek rukavice jde snadno natáhnout přes bundu až k lokti a dobře drží. Pokud se stříhá přesně a šije podle videonávodu, není co zkazit, ale je to piplačka :-D“
ZD:
„Šilo se moc dobře, jsou to mé už druhé Pavlíny z Punta, tyto jsou zkrácené asi o 8 cm a rukávy o 2cm, měřím 158 cm.“